.

.

New
Reloger 32pcs 12oz за Еднократна употреба Чаши за Вино Очила Рециклираат Нераскинливо Stemless Пластични Чаши Вино и BPA-Free

Reloger 32pcs 12oz за Еднократна употреба Чаши за Вино Очила Рециклираат Нераскинливо Stemless Пластични Чаши

DEN 887.76

Количина на стоки
Достапно

Сет на 32pcs 12oz јасно очила за да се прикаже вина, кампањи, партијата итн.Совршен за издржување на вашите омилени вина, коктели, сокови, десерти и повеќе.Не машина за миење садови безбедно ~ Еднократна употреба.За повеќе употреби.Направени на BPA-free, трајни, ПЕТ пластика.За резолуцијата свадби, caterings, банкети, коктел забави и надворешна употреба како патио, базен плажа итн.Дава изглед на стакло во цената на пластика.овие убави Садови за Еднократна употреба вино очила stemless дојде во удобен, 32-број на пакет.По употреба, можете да се ослободите, рециклирање или рака мие нив за идни настани.Дали Сте во Потрага За Совршен ПЛАСТИЧНИ STEMLESS ВИНО ОЧИЛА TUMBLERS За Вашиот Настан На Партијата?Карактеристики На Производот : - Модерен Дизајн - Рециклираат. - Одлично За Многу Наврати. - Силни И Издржливи. - За еднократна употреба. - Исчисти Е Бриз. - Лесен И Заштеда На Време.Задоволство Загарантирани!Ние Гарантираме дека ќе Имаат Прекрасно Време со Користење на Вашиот .Ако Поради Било Која Причина Не Сте Задоволни Нас Контакт И Ние Ќе Ви Ги Реши Сите Прашања Може Да Имате.Лице!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди