.

.

New
Француски Совет Линии Помине Уметност Налепници Decals 3D самолепливи Pegatinas став Uñas Шарени Брановидни Линии Дизајн Декорација Алатки Додатоци за Жени, Девојки 8 Лист

Француски Совет Линии Помине Уметност Налепници Decals 3D самолепливи Pegatinas став Uñas Шарени Брановидни

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Совршен Нокти Налепница Сет : 8 листови налепници се совршени модни додатоци.Ги вклучува сите видови на модата обрасци : Онанирачки модели како што балет панделки, боја панделки, Црна и бела мрежа и сите други прилично додатоци.Лесен за Користење : Нашите нокти налепници се само-лепило.И нашите налепници е Слободна од жива вода, па само го држи ги на вашите нокти, лесно и заштеда на време.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Можете да ги красат свој стил на ноктите.Постојат многу модели за да го изберете.Тоа може да трае долго време и да го задржи својот сјај во исто време ако ставете ги во правилен начин.DIY ПОМИНЕ УМЕТНОСТ : Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасен Божиќ ноктите дизајни.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, уживајте во вашиот сопствен сјајна и посебен изглед ноктите и добро време.Совршен Подарок : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Нокти налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Гаранција за квалитет - Ако имате било какви проблеми по купување Помине Уметност Налепници, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за услуги на клиентите, која ќе го направи купувањето апсолутно ризик.И се надеваме ќе имаат пријатен шопинг искуство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди