.

.

New
HHIP 3900-0035 6 Инчен 3-Вилицата Струг Чак, Обична Назад

HHIP 3900-0035 6 Инчен 3-Вилицата Струг Чак, Обична Назад

DEN 5726.16

Количина на стоки
Достапно

Направен од висок квалитет на полу-челик.Појачани и земјата.Струг чак клуч е обезбеден со чак. 2 Групи на хард вилици, како внатрешни така и надворешни, се вклучени.Центар дупка е 1.575". 6" 3-Вилицата Обичен Назад Струг Чак ~ Направен од висок квалитет на полу-челик. ~ Појачани и земјата. ~ Струг чак клуч е обезбеден со чак. ~ 2 Групи на хард вилици, како внатрешни така и надворешни, се вклучени. ~ D1 е 5.15". ~ D2 е 5.6". ~ h е 0.20". ~ Центар дупка е 1.575". ~ Z-d 3 М8 монтажа навртки кои се вклучени. ~ Максимални ВРТЕЖИ во минута е 2,500. ~ Т. I. Р. е .003. HHIP 6" 3-Вилицата Обичен Назад Струг Чак е Направен од висок квалитет на полу-челик.Појачани и земјата.Струг чак клуч е обезбеден со чак. 2 Групи на хард вилици, како внатрешни така и надворешни, се вклучени.Максимална ВРТЕЖИ во минута е 2,500.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди