.

.

New
DEODARI Ајкула Headband Ајкула Костим Капа за деца со Ајкула Tatoo за Ајкула Партија Услуги 1pc

DEODARI Ајкула Headband Ајкула Костим Капа за деца со Ајкула Tatoo за Ајкула Партија Услуги 1pc

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

АЈКУЛА КОСТИМ УСЛУГИ - го Носат овој ајкула headband за лесно костим, Одлична за shary партии, фустан-up партии, море тематските страни.Една големина одговара на повеќето Големина со цел да се вклопи децата, Тинејџерите и, исто така, возрасните.Ајкула Тетоважа вклучени.Мека на допир-Headband е покриен со меки Кадифени.На lifelike ајкула на врвот со остар бела teethes, очите и перки.Партијата Време!За Деца на возраст 3+.За Деца на возраст 3+.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди