.

.

New
HEHEM Електрични Blackhead Смена Blackhead Пора Почиста Убавина Инструмент, Правосмукалка Електрични Акни Акни Акни Порите, Blackhead Отстранување Полнење USB Полнење

HEHEM Електрични Blackhead Смена Blackhead Пора Почиста Убавина Инструмент, Правосмукалка Електрични Акни Акни

DEN 1874.40

Количина на стоки
Достапно

【Микропроцесори】 : процесор апсорбира сетилните податоци од човечкото тело и се пренесува до чип за да се спречи кожата од претерано истакна. 【High-tech】 : Таа ги зема одредена сума на вшмукување да си го цица од blackheads, но премногу висока вшмукување може да предизвика оштетување на кожата.Струење генерирани од страна на нашите blackhead метар е токму пресметува да си го цица од blackhead без оштетување на кожата. 【Се грижи за убава кожа】 : Постојат три начини, секој со три брзини, па дури и чувствителна кожа се уште може да се користат со доверба. 【Интуитивен дизајн】 : рачката е дизајнирана според човекови механика, која може да ви обезбеди со поудобно искуство.Целокупниот стил е едноставна и дарежлив, погоден за сите кориснички групи. 【Гаранција и Задоволство Гаранција】 : електрични blackhead отстранување комплет е подарок за мајка/татко/девојка/дечко/сопруга/сопруг. 100% гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите blackhead смена на, ве молиме слободно контактирајте со нас.производ details Product Име : Blackhead Meter Function : отстранете blackheads, чиста pores Weight : 0.7 kg Input моќ : ≤5w Input напон : 5 V-1 AInput струја : ≤800ma Choose на совет која одговара на вашите потреби, допир на кожата и полека се движат инструмент од врвот до дното.Не се повлече на кожата енергично, ве молиме да не остане за повеќе од 2 секунди (ако остане време е премногу долго, на кожата се склони кон црвена и виолетова).По третманот, миење на лицето со ладна вода или да применат ладилник маска за да се намали порите.Потоа се примени пора намалување на вода или за суштина.Кожата е еластична и убава.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди