.

.

New
2 парчиња Задната Страна на Логото Налепница Maybach Само Лепило Амблем Одговара за S400 S450 S500 S550 S560 S580 S600 S650 S Класа W221 W222 W223

2 парчиња Задната Страна на Логото Налепница Maybach Само Лепило Амблем Одговара за S400 S450 S500 S550 S560

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

(За Maybach Амблем) на Овој задната страна на логото налепница одговара за S400 S450 S500 S550 S560 S580 S600 S650 S Класа W221 W222 W223. (Висок Квалитет) Водоотпорен, прашина-доказ и анти- ' рѓа ,отпорност на сите временски услови, оваа 3 D Амблем Автомобил Логото налепница има силна отпорност на корозија и антиоксиданс. (Силна Стабилност)Употреба силно лепило назад лента, која е стабилна и цврста. (Лесно да се Инсталира)Само се држиме до применува површина, директна замена без оштетување на вашиот автомобил. (Премиум Автомобил Оркестарот)Мулти-слој electroplating огледало процес,површината на логото е во ред и мазна, без остри burrs,и има метален сјај текстура која ќе им даде на вашиот автомобил луксузен надградба и доградба.Боја : Сребро Пакет вклучува : 2 buc Задната Страна на Логото Налепница Одговараат за S400 S450 S500 S550 S560 S580 S600 S650 S Класа W221 W222 W223 За Maybach Задната Страна на Логото налепница амблем подобрување на стилот и изгледот на вашиот Мерцедес, направи вашиот автомобил да се издвоите и да биде веднаш препознатлива,нагласи вашиот темперамент.Висок квалитет на дизајнот : 1.Мулти-слој electroplating огледало процес,површината на логото е во ред и мазна, без било какви остри burrs,и има метален сјај текстура. 2.Водоотпорен, прашина-доказ и анти- ' рѓа има силна отпорност на корозија и антиоксиданс. 3.Квалитетот и дизајнот се вклопуваат со вашиот автомобил, прецизна и лесна, стабилна и цврста.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди