.

.

New
Gefran Rectilinear Трансдуцерот PK-M-300-L, Нови во Кутија, Една Година Гаранција!(Вистинската испораката е Околу 1-2 Недели!)

Gefran Rectilinear Трансдуцерот PK-M-300-L, Нови во Кутија, Една Година Гаранција!(Вистинската испораката е

DEN 2092.80

Количина на стоки
Достапно

Бренд Име : Gefran.Дел Број : PK-M-300-Л. Фабрички Запечатени! 1 Година Гаранција!.Gefran Rectilinear Трансдуцерот , Дел # PK-M-300-L , Нови Во Кутија !Производ доаѓа заедно со најновите датум код и верзија, стандард една година фабриката гаранција!Сликата производи се од претходната продажба за прикажување цел, сите производи што во парк се Нови Во Кутија, Фабрички Запечатени.Ние обично брод преку "Федекс" или DHL, превозот времето е 3-7 работни дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди