.

.

New
uxcell Сребрен Тон 9mm Тема Кол Мотоцикл Handlebar Rearview Огледало Менгеме Заградата

uxcell Сребрен Тон 9mm Тема Кол Мотоцикл Handlebar Rearview Огледало Менгеме Заградата

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Handlebar Огледало Држач; Материјал : Алуминиум Легура.Пакет Содржина : 1 x Handlebar Огледало Заградата; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење.Димензија : 53 x 50 x 14mm/ 2.1" x 2" x 0.6"(L*W*T).Одговара Handlebar Дијаметар : 22mm/ 7/8".Навој Дијаметар : 9mm/0.35".Направен од Алуминиум материјал во сина боја.Ви помага да го поправи вашиот мотоцикл handlebar огледало.Одговара на сите во 9mm студ планината огледала, и лесно да се инсталира.'Рѓа и корозија, удобен за носење и издржливи.Погоден за одредување на задните ретровизорите на велосипеди, мотоцикли, скутери и електрични возила.Го прилагодите вашиот АТВ, UTV, ОДИ КОЛИЧКА, DIRT BIKE, DUAL СПОРТСКИ ВЕЛОСИПЕД, КАБРИОЛЕТ.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека големината на огледалото се вклопи во вашиот мотоцикл пред цел.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура се Вклопуваат Handlebar Дијаметар : 22mm/ 7/8inch Монтажа Навој Дијаметар : 9mm/ 0. 35inch Пакет се Вклучуваат : 1 x Мотоцикл Handlebar Огледало Заградата.

Карактеристики на понудата

Material:
Aluminum Alloy Fit Handlebar Diameter
Неодамнешно

Слични понуди