.

.

New
Банер SM31RQD Мини Зрак Фотоелектрически Сензор, се Противат на Владата Приемник, 4-Pin Еуро-Стил QD Конектор, Инфраред LED, 10-30 VDC Напон, Биполарно (NPN и PNP) Излез, 3 м уреди со п

Банер SM31RQD Мини Зрак Фотоелектрически Сензор, се Противат на Владата Приемник, 4-Pin Еуро-Стил QD Конектор,

DEN 128.40

Количина на стоки
Достапно

Наспроти режимот приемникот за употреба со инфраред LED на растојание до 3 м.M18 навој-планината домување со 4-Пински Еуро-стил QD конектор.Добива инфраред LED, 880 nm бранова должина. 10-30 VDC напон, биполарно (NPN и PNP) излез.Ги исполнува IP 67 стандард, УЛ Признати, АДС уверение, и СЕ во согласност и за обезбедување на квалитет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди