.

.

New
Dasawamedh на Жените Работи Спорт Песна Јакна Комплетна Поштенски Тренингот Атлетик Фитнес Јакни за Обука со Палецот Дупки

Dasawamedh на Жените Работи Спорт Песна Јакна Комплетна Поштенски Тренингот Атлетик Фитнес Јакни за Обука со

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

Хедер.Патент затворање.ТОПЛО ② Две страни-влез џебови со патент за дополнителна безбедност; ③ На арм zippered џеб за музички плеер во текот работи; ④ На предната и задната рефлексивни лого за поголема видливост на ниско светлина работи.ГОЛЕМА 3-СЕЗОНА СПОРТСКИ КОШУЛА : Носи како средниот слој на студени денови, или самостоен надвор слој во блага времето, служи како одличен разноврсна 3-сезона врвот.Боја : А2. Танго Црвено Хедер | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Одат-да јакна изграден за удобност и заштита кога сте обука, трчање, возење велосипед или патување.Мека и 4-начин водат ткаенина се користи за крајна движење и сакајте мерење на вас долу.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди