.

.

New
ZLDGYG Синтетички Долга Права Перики со Капа Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Коса за Жени (Боја : Темно Кафеава)

ZLDGYG Синтетички Долга Права Перики со Капа Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Коса за Жени (Боја :

DEN 1977.60

Количина на стоки
Достапно

Должина : околу 60см.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Мат висока температура свила : не-рефлективен не-сјајна, слична на вистински човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло brown Material : висока температура wire Features : невидливи и natural Length : Околу 60cm Features : стилски personality Applicable сцена : shopping Matte висока температура свила : не-рефлективен не-сјајна, слична на вистински човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди