.

.

New
Домот Осветлување LEDDS007 Illumen - 35.4 10W 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка, Црна Заврши со Црна Сенка

Домот Осветлување LEDDS007 Illumen - 35.4 10W 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка, Црна Заврши со Црна Сенка

DEN 1912.32

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1 - од 10 вати LED светилки; Производ димензии 7.3 x 28.9 x 35.4 инчи; Реден број на модел на LEDDS007; Боја Црна; Материјал за Метал и Пластика; Напон 11 volts; Wattage 10.00; Точка Пакет Количина 1; Тип на Сијалица, ПРЕДВОДЕНА; Светлосен Флукс 900 lm; Switch Стил допир; Посебни Карактеристики прилагодливи, dimmable; Батерии Не се Вклучени; Батерии се Потребни Бр 7.28""W x 35.4""H. Крај Црна.Дел Број LEDDS007. Објектот Тежина 4.07 фунти.Illumen Колекција 1-Светло црна Заврши LED Маса Светилка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди