.

.

New
ДДП 3 ЕЕЗ SHEEHAN ДИРЕКТНО OSTEOTOME 10ММ ХЕКСАГОНАЛНИ СЕ СПРАВИ СО 16CM СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ

ДДП 3 ЕЕЗ SHEEHAN ДИРЕКТНО OSTEOTOME 10ММ ХЕКСАГОНАЛНИ СЕ СПРАВИ СО 16CM СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ

DEN 352.56

Количина на стоки
Достапно

ДДП 3 ЕЕЗ SHEEHAN ДИРЕКТНО OSTEOTOME 10ММ ХЕКСАГОНАЛНИ СЕ СПРАВИ СО 16 CM СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП 3 ЕЕЗ SHEEHAN ДИРЕКТНО OSTEOTOME 10ММ ХЕКСАГОНАЛНИ СЕ СПРАВИ СО 16 CM СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди