.

.

New
Индустриски Цевки Вратата Повлечете се Справи со -12 Инчен Штала Врата се Справи Земи Бар, Крпа Бар, Ѕид Рачки за Стари лица, Антички Селски Леано Железо Парапет, Мат ?

Индустриски Цевки Вратата Повлечете се Справи со -12 Инчен Штала Врата се Справи Земи Бар, Крпа Бар, Ѕид Рачки

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Долг Живот - Направени од премиум гради железо, црна мат фолија, анти - ' рѓа, анти нула, countersunk дупка, поцинкуван голема цевка.Како штала врата се справи или Гаража врата се справи со така натаму.Што ќе добиете ? - Неколку од 12 инчен doorknobs, & доволно завртки.Лесно да се инсталира - Заедно делови и ќе се стави каде што треба да се стегне завртки. ( Забелешка!Пред одредување на завртка, ве молиме бидете сигурни дека цевка штала вратата повлечете се справи со е усогласена.Ако не, можете малку да ја ротирате виткање цевки освен како прилагодување.).Мулти-Цел - Homydom индустриски цевки врата се справи со се користи за врата, штала, гаража, во плакарот на врата, лизгачки врати, итн.Исто така може да се користи како крпа багажник, парапет, бања оградата, да обезбеди дополнителна безбедност, за стари лица или деца.Декорација - Цевка рачка на селски индустриски стил, модерен и едноставен, погоден за кабинет вратата, магацин вратата, или бар, кафуле, слободно место, ресторан, и сл.Да ви донесе прекрасно визуелно доживување ! !.Што ќе добиете ?Неколку 12 инчен doorknobs, & доволно завртки.Зошто да го одберете тоа ?· Homydom е посветена на обезбедување на вас со најдобрите производи.Штала врата се справи со е направен од премиум гради железо, со црна мат фолија и поцинкуван, анти- ' рѓа, анти-нула. · Countersunk дупка, и селски индустриски стил, повеќе од привлечна !· Подобрување на приватноста и безбедноста и да ја носите вашата Повеќе Удобен Живот.Внимание ! Пред одредување на завртка, ве молиме бидете сигурни дека цевка штала вратата повлечете се справи со е усогласена.Ако не, можете малку да ја ротирате виткање цевки освен како прилагодување.) Мулти-Purpose Homydom индустриски цевки врата се справи со се користи за врата, штала, гаража, во плакарот на врата, лизгачки врати, итн.Исто така може да се користи како крпа багажник, парапет, бања оградата, да обезбеди дополнителна безбедност, за стари лица или деца.Decoration Pipe рачка на селски индустриски стил, модерен и едноставен, погоден за кабинет вратата, магацин вратата, или бар, кафуле, слободно место, ресторан, и сл.Да ви донесе прекрасно визуелно доживување ! !.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди