.

.

New
Bettomshin 20Pcs 100ml ЈП Пластика(Храна Одделение) Шишиња со Капи, Мала Уста Пластични Шише со Скала Марк Лабораторија Запечатување Складирање Сад Полиетилен, Бело, Проѕирн?

Bettomshin 20Pcs 100ml ЈП Пластика(Храна Одделение) Шишиња со Капи, Мала Уста Пластични Шише со Скала Марк Лабораторија

DEN 280.32

Количина на стоки
Достапно

Димензии : Шише Капацитет : 100ml/3.38 оз; Устата Внатрешен Дијаметар : 17mm/0.67"; Вкупната Големина : 97mmx45mm/3.82"x1.77" (Lx W).Погоден за витамини, капсули, вода и примерок; Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Шишето е цилиндрични тело кој е дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање; исто Така, игра во добра влага-доказ улога;На затворен поклопец штити од протекување, па не се грижи содржината ќе бидат одлевање надвор.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата; површината на шишето има скала знаци, така што е погодно да се земе фиксна количина на вода.Шишето е направен од ЈП(Полиетилен) и затоа има одлична ниска температура отпор, силна стабилност, лесна за обработка; Тоа НЕ е отпорен на висока температура.Издржливи, перат и еднократно на полиетиленски производи.Лесен за носење, практично користење.Погоден за вода и примерок чување.Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Овој производ НЕ е отпорен на висока температура, ве молиме да се избегне со користење на висока температура средина.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Спецификации : Капацитет : 100ml/3.38 oz Material : Polyethylene Color : Проѕирен, White Mouth Внатрешен Дијаметар : 17mm/0.67"Вкупната Големина : 97mmx45mm/3.82"x1.77" (Lx W)Број на Мислења : 20pcs.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди