.

.

New
Akiakdog Двојно Нерѓосувачки Челик, Храна или Вода Сад во Силиконски Застане, за Куче или Мачка, Medium (Зелен Лимон)

Akiakdog Двојно Нерѓосувачки Челик, Храна или Вода Сад во Силиконски Застане, за Куче или Мачка, Medium (Зелен

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Двојно Сад во Собата за Храна и Вода, се Отстранува од не ' Рѓосувачки Челик Чаши.Широк Силикони Мат База За собирање Храна Spills.Без Храна Отпад.Машина За Миење Садови Безбедно / Ниска Температура.Не-Пропадна и Не се Истури.Погоден за Куче и Мачка помалку од 15lbs.Ние сите ја сакаме нашата кучиња, но тие се патарина на чисти и уредни дома.Можете да го преземете хаос надвор од хранење време со оваа забавна и стилски силикони куче фидер.Вашиот кучиња ќе сакаат овие светла и среќна хранење станици, и ќе сакаат да не има огромен хаос за да се исчисти во секое време да ги хранат!Нашите задолжени за хранење телиња функција нерѓосувачки челик чаши поставена во силиконска лента што фаќа секоја храна или вода што spills од јадења.Како и да ви помогнеме да ги заштитите вашите подот, тоа е всушност полесно за вашето куче да јадат од традиционалните куче сад.Нашите задолжени за хранење телиња се направени од материјали од врвен квалитет, па тие не се само безбеден и сигурен, тие се полесно да се задржи чиста премногу.На внесувач е силиконска и од не ' рѓосувачки челик изградба ги исполнува сите стандарди за безбедност на храна и може да биде брзо печете или избриша чисти по секоја употреба.Тоа е, исто така, врвот полица машина за миење садови безбедно ако сте во брзање.Светлината и флексибилни хранење станица тежи само 1 фунти и секој фидер за јадење може да се вклопат 1.5 чаши на храна или вода.Можете да ги користите хранење станица да се хранат два мали животни или како комплетна храна и вода област за еден пес.Без разлика колку многу домашни миленици јаде од нашиот фидер тоа се уште држи вашиот кат почиста дека обичен пес сад.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди