.

.

New
Купи Мачка Кревет&Сад во Пакетот, Трошат Помалку на Повеќе

Купи Мачка Кревет&Сад во Пакетот, Трошат Помалку на Повеќе

DEN 631.20

Количина на стоки
Достапно

【Монтажни + четири начини на хранење】 : Комбинирање на карактеристиките на сите мачка чаши на пазарот, најновата верзија на мачка храната сад е развиено.Двојно мачка јадења е монтажни и може да се комбинираат во четири различни мачка чинии, погоден за мачки на четири различни возрасти : 2 месеци стари мачки-2 години и повеќе.Не постои услов за возраста на мачка, и користење на времето е многу долго.Мачка само за потребите на оваа мачка фидер. 【Капацитет степен+ не се лизга】 На : покачена мачка сад содржи скала да се даде на мачка најсоодветен количина на храна.Во исто време, не се лизга гумени на дното може да ја спречи миленици од лизгање и ѓубрето над додека јадат, и елиминирање на влијанието на домашни миленици кога јадење.Малку наклонети површина го спречува храната од одлевање. 【15 ° склони дизајн】 : единствена тока дизајн може да се поправи на склоност на двојно мачка чаши до 15 ° за да се постигне најдобар хранење на телото, мачка чаши заштита на домашно милениче цервикален ' рбет, и погодна за различни мачки.Плитки длабочината и аголот на мачка јадења се направи полесно за мачки за да се добие храна, да се спречи брада замор и задржи лицето се чисти. 【Совршен стојат + храна лажица】 : удобно 2,5-инчен стојат дизајн ја зголемува висината на мачка храна чинии, намалување на притисокот врз cat 's вратот и стомакот, да им помогне на мачка да се проголта повеќе лесно и намалување на повремени повраќање, како и унапредување на здравјето на дигестивниот систем .Храната лажица е претставен во пакет, што е погодно за фрлаат храна и задржување на мачка храна торба. 【Напредни материјали + исклучителна пакување】 : мачката хранење сад со имитација порцелан е сјајна, тактилни и noiseless кога се користи.Материјалот е пад отпорни и не е лесно да се оштетат.Кутијата содржи упатства за пет јазици, кои може да се користи како мачка роденден на подарок или на пријател.Се хранат сте мачка, спиење вашата мачка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди