.

.

New
Centtechi Замена Хлапак Глави За Norelco Philips SH50, Електрични Бричење на Главата 5000 Серија Shavers Ротари Ножеви за Мажи Двојно Слоеви Тример Жилет Додатоци

Centtechi Замена Хлапак Глави За Norelco Philips SH50, Електрични Бричење на Главата 5000 Серија Shavers Ротари

DEN 236.40

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челични ножеви за удобно да се затвори бричат, перат, остар и издржлив, безбеден за кожата.ШИРОКА ПРИМЕНА : електрични глави за бричење замена ножеви се погодни за Philips повеќе модели на хлапак, како SH50, 5000 Серија, PT800 и повеќе во подолу опис, како што се S5079 S5082 S5095 S5080 S5081. ДВОЈНА ПРЕЦИЗНОСТ : Mens електрични shavers главата индикаторот двојна прецизност систем за сечење со лифт и намалување на технологија.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова НЕ е оригинална хлапак главата за филипс, но 100% сосема нов и добар квалитет, совршена замена за вашиот оштетен хлапак главата.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 Pcs Хлапак Главата Замена (Фолија & Машина).Ве молиме потврдете го бројот на моделот внимателно пред цел.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Quantity : 3 Pcs Weight : 30g Package големина : 13x8x1cm/5.1x3.1x0.4in Use : Совршена замена за вашиот оштетен хлапак главата.Дизајн : Со 2 слоја на секачи, многу издржливи и поостри.На хлапак главата ножеви се компатибилни со модели како што е подолу : 5000 Серија/SH50 : S510/S511/S12/S520/S530/S531/S538/S550/S551/S560/S561/S570/S571/S575/S5050/S5071/S5075/S5077/S5078/S5079/S5080/S5081/S5082/S5090/S5091/S5095/S5013/S5015/S5040,etc.(PT8xx, PT7xx) и (AT8xx,AT7xx) : AT890/PT860/PT860/PT866/AT758/AT798/AT750/PT721/PT722/PT723etc.Пакетот вклучува : 3 x Хлапак Главата Замена Blades We ветување за обезбедување на клиенти со најдобар квалитет Хлапак Главата.Ако имате било какви прашања во врска со Глави за Бричење Ротари Ножеви, можете да ни e-mail во секое време, ние ќе ви одговори на најголемата брзина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди