.

.

New
Девојки Костим за капење Боја Печатени Backless Рамо Бански Едно Парче Костим за капење, Спорт Поставите костими за капење за Девојки 6-14Years

Девојки Костим за капење Боја Печатени Backless Рамо Бански Едно Парче Костим за капење, Спорт Поставите костими

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

82% Polyamide, 18% Elastane.Увезени.Рака Мие Само.НИ ГОЛЕМИНА XS големина : 4-5 години, S големина : 6-6 години, М големина : 7-8 години, L големина : 10-12 години, XL големина : 12-14 години.Материјал : 82% polyamide, 18% elastane,мека,дише,брзо се суши.Погоден за капење лето, на плажа одмор и пливање,рака мие.Висок квалитет - мека водат ткаенина, направи вашиот мал девојката се чувствуваат удобно.UPF 50 (највисоката можна вредност), изработка на сонцето попаметни.НИ ГОЛЕМИНА XS големина : 4-5 години, S големина : 6-6 години, М големина : 7-8 години, L големина : 10-12 години, XL големина : 12-14 години Материјал : 82% polyamide, 18% elastane,мека,дише,брз сува Погоден за капење лето, на плажа одмор и пливање,рака мие.Висок квалитет - мека водат ткаенина, направи вашиот мал девојката се чувствуваат удобно UPF 50 (највисоката можна вредност), изработка на сонцето попаметни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди