.

.

New
Безжичен Глушец Симпатична,Молчи 2.4 G Cordless Глувци за Девојка со USB Приемник Мачка Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Компјутер, MAC (Океан Сина)

Безжичен Глушец Симпатична,Молчи 2.4 G Cordless Глувци за Девојка со USB Приемник Мачка Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР,

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Безжично глувче, работа со USB dongle сместени на дното на глувчето, 2.4 G на пренос, работното растојание до 15 метри.Прекрасна форма и богати бои, го направите вашиот десктоп повеќе примамливо.Тоа е совршениот подарок за неа.Компатибилен со Windows 2000/2003/ Win7 / 8 /10/ Vista/ МИ/ Mac OS/ Linux КОМПЈУТЕР Лаптоп Андроид. 1600 DPI (800/1200/1600 3 ниво DPI на вредноста).Димензии : 120 (L) x 65 (W) x 30 (H) mm.Во Attoe, не само ние нудиме висок квалитет на производите, ние се врати нив со 12-месечна гаранција и 30 ден парите назад гарантирањето!.Карактеристики : ● Прекрасна форма и богати бои, го направите вашиот десктоп повеќе примамливо. ● 2.4 G стабилен пренос, Plug and Play, 10 м се поврзе на далечина ● Тивка клик, повеќе нема да ги прекинува другите ● Чувствителност до 1600 DPI,Прекинувач : 800 DPI/1200 DPI/1600 DPI ● 4 копчиња со копчето за тркала, погоден за канцеларија Андроид кутија smart TV Постигне висока прецизност оптички системи ● Ултра-прецизни Скролувајте Тркала ● оптички технологија работи на повеќето површини и на сите глувчето мат ● Ергономски дизајн, неколку часа на употреба, без замор Спецификации : Големина : 120 (L) x 65 (W) x 30 (H) mm Пакет тежина : 95g Безжична фреквенција : 2402-2480 m Hz Безжична работа канал : 16 автоматско рамка скокнеш Оценет оперативни струја : .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди