.

.

New
Островот Оаза, Пластични Tablecover 54 x 102

Островот Оаза, Пластични Tablecover 54 x 102

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Пластична маса покрие со декоративни граница печати на страни; солидна бела боја на врвот. 54 x 102-Инчи.Границата дизајн карактеристики тропски тема со розова flamingos на сина позадина со жолти и корални мрачно акценти.Идеален за родендени, сончев ден на плажа излети, покрај базенот летото скара, luaus и секојдневно.Се погледне за Островот Оаза садови и координирање на Допир на Боја солидна Корални.Подгответе се за покрај базенот се средби, коктел забави на топлите летни ноќи или остров тематските свадба прием со Островот Оаза на моделот.Ансамбл вклучува десерт и вечера плочи, ручек и пијалаци салфетки, пластична маса капак и партија украси.Островот Оаза, исто така, координира со Допир на Боја солидна Корални.Без разлика дали сте за планирање на интимна вечера, семеен собир, или голема забава, можете да им верувате Креативни Конвертирање за висок квалитет, во согласност боја за појавување и внимание на детали.Креативни Конвертирање, со повеќето искусни кадри на дизајн на експерти во партијата индустрија, знаете што се добива најдобрите во расположливиот хартија и пластика стоки, украси и партија акценти за секој празник и за сите прилики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди