.

.

New
Bettomshin 10Pcs Широк Устата Reagent Шишиња, 170x95x17mm/6.69x3.74x0.67(LxHxID)150ml ЈП Пластични Течни Запечатување Шише, Директно Светлина Сад Лабораториски Примерок Чување Бело, Проѕирни с

Bettomshin 10Pcs Широк Устата Reagent Шишиња, 170x95x17mm/6.69x3.74x0.67(LxHxID)150ml ЈП Пластични Течни Запечатување

DEN 1478.40

Количина на стоки
Достапно

Димензии : Шише Капацитет : 150ml/5.07 оз; Устата Внатрешен Дијаметар : 17mm/0.67"; Вкупната Големина : 170mmx95mm/6.69"x3.74" (Lx H).Погоден за витамини, капсули, вода и примерок; Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Шишето е цилиндрични тело кој е дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање; исто Така, игра во добра влага-доказ улога; сината затворен поклопец штити од протекување, па не се грижи содржината ќе бидат одлевање надвор.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Шишето е направена од пластика која има силна отпорност на корозија, ниска цена, со мала тежина и добра изолација; Тоа е, исто така, издржливи и водоотпорен.Издржливи, перат и еднократно на полиетиленски производи.Лесен за носење, практично користење.Погоден за вода и примерок чување.Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Овој производ има висока температура отпор и може да се користи безбедно.Спецификации : Капацитет : 150ml/5.07 oz Material : Plastic Color : Проѕирен, Бел, Blue Mouth Внатрешен Дијаметар : 17mm/0.67"Вкупната Големина : 170mmx95mm/6.69"x3.74" (Lx H)Број на Мислења : 10pcs.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди