.

.

New
USB C Автомобил Полнач, Dual PD Двојна КК PD 20W 40W запалка приклучок Адаптер за Автомобили

USB C Автомобил Полнач, Dual PD Двојна КК PD 20W 40W запалка приклучок Адаптер за Автомобили

DEN 1776.00

Количина на стоки
Достапно

Со широк компатибилност, тоа може да се користи во 12 V‑24 V модели како што се автомобили, камиони, семејни автомобили, спортски автомобили, и off road џипови.Dual PD двојна КК четири порти автомобил полнач може брзо полнење повеќе уреди во исто време, решавање на проблемите на бавно полнење брзина и помалку интерфејси.Мали во големина и лесен во тежина, тоа е лесно да се носат и продавница, многу лесен за употреба.Таа поддржува полнење 4 дигитални уреди во исто време, и се проширува за поддршка на двојна USB C и двоен USB A, веќе не се грижите за ист интерфејс.Plug and play, тоа е многу едноставен и лесен за користење, заштеда на време и ефикасно.Функција : 1. Dual PD двојна КК четири порти автомобил полнач може брзо полнење повеќе уреди во исто време, решавање на проблемите на бавно полнење брзина и помалку интерфејси.2. Таа поддржува полнење 4 дигитални уреди во исто време, и се проширува за поддршка на двојна USB C и двоен USB A, веќе не се грижите за ист интерфејс.3. Со широк компатибилност, тоа може да се користи во 12 V‑24 V модели како што се автомобили, камиони, семејни автомобили, спортски автомобили, и off road џипови.4. Plug and play, тоа е многу едноставен и лесен за користење, заштеда на време и ефикасно.5. Мали во големина и лесен во тежина, тоа е лесно да се носат и продавница, многу лесен за употреба.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : 4 Портен USB C Брз Автомобил Charger Model : K26 Material : ABS + PCProduct Боја : Како Слики Shown Product Тежина : Околу. 39g / 1.4 oz Interface Тип : 2 x USB C, 2 x USB AInput Напон : DC12 V-24 VQC Моќ : 18 WPD Моќ : 20 WTotal Моќ : 40 WUSB 1, КК : 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 AUSB 2, PD : 5 V/3А, 9 V/2.22 А, 12 V/1.67 AUSB 3, PD : 5 V/3А, 9 V/2.22 А, 12 V/1.67 AUSB 4, КК : 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 AUSB 1, КК + USB 2, PD : 5 V/1.5 А+5 V1.5 AUSB 3, PD + USB 4, КК : 5 V/1.5 А+5 V/1.5 Пакет Листа : 1 x Charger .

Карактеристики на понудата

Item Type:
4 Port USB C Fast Car Charger
Model:
K26
Material:
ABS + PC
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 39g / 1.4oz
Interface Type:
2 x USB C, 2 x USB A
Input Voltage:
DC12V-24V
QC Power:
18W
PD Power:
20W
Total Power:
40W
USB 1, QC:
5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB 2, PD:
5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
USB 3, PD:
5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
USB 4, QC:
5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB 1, QC + USB 2, PD:
5V/1.5A+5V1.5A
USB 3, PD + USB 4, QC:
5V/1.5A+5V/1.5A
Package List:
1 xCharger    :
Неодамнешно

Слични понуди