.

.

New
Маргарита Сол Rimmer Поставите Тројно Бери Шеќер и Лимон Капка Rimming Шеќер со Џамбо Цевчиња...

Маргарита Сол Rimmer Поставите Тројно Бери Шеќер и Лимон Капка Rimming Шеќер со Џамбо Цевчиња...

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Маргарита Сол Rimmer Подарок Сет : 3 Ниво Сол Послужавник и 2 Контејнери Rokz Маргарита Rimming Шеќер.Тројно Бери и Лимон Капка Природни Вкусови. 5 и 4 мл.секој и 30 поединечно завиткани Џамбо Пиење Цевчиња, совршен за пиење замрзнат коктели на забави!.Го прави Забавен Забавно и Лесно!Сè што ви треба во еден лесен пакет. 3 Ниво Сол или Шеќер Rimmer има една лента за маргарита сол, една лента за rimming шеќер (или различни вкус сол) и една лента за лимонов сок или било вкус сок за да ја намокрите стакло rim.Совршена Презентација за Партиите, Прослави и Давање на Подарок!.Оваа целосна мешани пијат собата е токму она што ви треба. 3 Ниво Сол Rimmer лесно можат да бидат затворени до следната употреба.Едноставно отстранување на вар/други сок сунѓерот и исплакнете и се исуши.Пригоден Подарок Заврши и Подарок Порака на Располагање.Едноставно изберете на исходот.Свадба, Роденден, Годишнина или Куќа Затоплување подароци никогаш не биле толку лесно.Вашиот примачот ќе бидат воодушевени!.Поставете доаѓа убаво спакуван во селски burlap торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди