.

.

New
Мебел Coasters Првенство, 4Pcs Рициново Затка Спречува Гребнатини Гума Добра Товарот Капацитет за Мебел Софи, Кревети, Столици

Мебел Coasters Првенство, 4Pcs Рициново Затка Спречува Гребнатини Гума Добра Товарот Капацитет за Мебел Софи,

DEN 583.20

Количина на стоки
Достапно

【ДОБРА ТОВАРОТ КАПАЦИТЕТ】Може да се користи како тркало затка, како и на вратата, затка.Таа има добра товарот капацитет и не е лесно да се деформира или пукнатина. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】има широк спектар на апликации, и е широко се користи во било тешко кат без гребење или оштетување на подни површини. 【ПОГОДЕН ЗА】Таписерии изработка, погоден за повеќето тркала, кои се користат за одредување на дното тркала на софи, канцелариски столови, кабинети и др. 【КОНКАВНА V РИТАМ ДИЗАЈН】На конкавна V ритам дизајн е усвоен за да се задржи на тркала и casters фиксни и да се спречи движење или лизгање. 【ГУМЕНИ МАТЕРИЈАЛ】Универзална тркала затка е направен од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и безопасно, и може да се користи за долго време.Функција : 1. Универзална тркала затка е направен од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и безопасно, и може да се користи за долго време.2. На конкавна V ритам дизајн е усвоен за да се задржи на тркала и casters фиксни и да се спречи движење или лизгање.3. Има широк спектар на апликации, и е широко се користи во било тешко кат без гребење или оштетување на подни површини.4. Може да се користи како тркало затка, како и на вратата, затка.Таа има добра товарот капацитет и не е лесно да се деформира или пукнатина.5. Таписерии изработка, погоден за повеќето тркала, кои се користат за одредување на дното тркала на софи, канцелариски столови, кабинети и др.Спецификација : Предмет Тип : Тркала Stopper Material : Rubber Weight : Прибл. 504g / 17.8 oz Color : Black Product Големина : Прибл. 12.3x7.6x2.5cm / 4.8x3.0x1.0in V Форма Длабочината на Жлебот : Прибл. 0.5 cm / 0.2 во Пакет Листата : 4 x Тркала Stopper Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Wheels Stopper
Material:
Rubber
Weight:
Approx. 504g / 17.8oz
Color:
Black
Product Size:
Approx. 12.3x7.6x2.5cm / 4.8x3.0x1.0in
V Shape Groove Depth:
Approx. 0.5cm / 0.2in
Package List:
4 x Wheel Stopper :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди