.

.

New
Newmind 4 Пакет Premium Non - Ротирачки Закачалки, Облека Закачалки Wetsuit/Кошула/Панталони

Newmind 4 Пакет Premium Non - Ротирачки Закачалки, Облека Закачалки Wetsuit/Кошула/Панталони

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

* Екстра-широк рамо го спречува вашиот облека паѓаат и ги држи во форма. * Максимум 20 кг одржување капацитет, доволно силна за тешки облека. * Тешки wetsuit грб облека закачалка, тешки, силна.лесен и издржливи. * Со 360 ротирачки кука, лесен и удобен за користење. * Дизајниран за да се обезбеди брз дренажа и сушење за вашиот wetsuit / drysuit / BCD.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Тешки wetsuit грб облека закачалка, тешки, силна.лесен и издржливи - Со 360 ротирачки кука, лесен и удобен за употреба - со цел да се обезбеди брз дренажа и сушење за вашиот wetsuit / drysuit / BCD - Максимум 20 кг одржување капацитет, доволно силна за тешки облека - Екстра-широк рамо го спречува вашиот облека паѓаат и ги држи во shape Specification : - Материјал : Пластика - Макс.Вчитај : Прибл. 20 КГ - Должина на : Прибл. 40 cm/16 инчен - Ширина : Прибл. 22.5 cm/9 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 4 Парчиња Wetsuit Hanger Note : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Надеж за вашиот вид разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди