.

.

New
LUCISKY 93 Компјутери Жолта Сушени Притисне Цвеќиња Вистински Природен Остави Ливчиња за DIY Смола Свеќа Накит Помине Занаети

LUCISKY 93 Компјутери Жолта Сушени Притисне Цвеќиња Вистински Природен Остави Ливчиња за DIY Смола Свеќа Накит

DEN 849.60

Количина на стоки
Достапно

Сушени Притисне Цвеќиња : ќе добиете 3 пакети на жолта исушени цвеќиња во независна пакување, содржи 93 компјутери различни видови на цвеќе и остава.Широк Апликации : Овие вистински жолта исушени цвеќиња и остава ви обезбеди една убава начин да се зачува сеќавањето на сезоната на растење, Совршен за помине уметност, Телефон случај, Смола калапи, Свеќа одлуки, одлуки Занаетчиски Накит, ознака, Ѕидното Сликарство, се Соочи со шминка.Вечен Цвеќиња : Овие вистински врежана цветови и лисја се подложи на серија на комплексни процеси за одржување на одреден степен на мекост, и се користи вакуум пакувања за да се направи цвеќиња не се кршливи, не е лесно да се менуваат бојата.Природната Убавина Уметност се : природна сушени притисне цветови и лисја се убави, романтични и одлична за вас да се зачува вашите прекрасни цветови, како и оние важно спомени на ова конкретно време, што исто така може да се примени како креативен подарок за вашето семејство и пријатели.Топло Напомена : ве Молиме да не место на цвеќиња во директна сончева светлина, бидејќи на директна сончева светлина ќе предизвика бои за да исчезнат; Употреба до што е можно поскоро по отворањето, во спротивно тие ќе се оксидира и discolored од влага апсорпција.Обликот и бојата на цвеќиња може да се разликуваат од слики, бидејќи тие се природни.Ве молиме овозможи мерење грешки поради прирачник за мерење.Сушени цвеќиња се кршливи, ве молиме да не притиснете тешко да се свитка нив.Убава притисне вистински цвеќиња, прекрасен подарок од природата.Многу убава вистински сушени цвет, форми и бои на цвеќињата добро сочувани.Совршен за помине уметност, Паметен Телефон случај деко, Свеќа одлуки, сапун одлуки, одлуки Занаетчиски Накит, рачно изработени ознаки, Ѕидното Сликарство, се соочи со шминка, бележник, албум рамка оркестарот, уметност хартија одлуки, подарок материјали за пакување, уметност стакло занает додатоци, епоксидна смола занает материјали, поздрав картичка, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди