.

.

New
FREDBECK 12 Инчен Лизгачки Штала Врата се Справи со Рамна Прст се Повлече, Големи Селски Две-Страната Дизајн,Црна Прав Обложени Заврши,Круг

FREDBECK 12 Инчен Лизгачки Штала Врата се Справи со Рамна Прст се Повлече, Големи Селски Две-Страната Дизајн,Црна

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со Висок Квалитет Челик и Матирано Црна Површина.тоа е многу силен и издржлив за максимална ефикасност, па тоа никогаш нема да се скрши.Деликатна Занает Полиран површина,Chamfered работ Ергономски дизајн спречи секоја неочекувана повреда и да се обезбеди повеќе удобни предавање чувство.Стилски форма дизајн,чувствувате функција,тивка работа.Пакет вклучуваат (1)12inch се Повлече Бар,(1)8-5/8inch Прст се Повлече,(2)Круг Подлога,Две Големина L-Клуч,Завртки.Одговара Вратата Дебелина помеѓу 1" и 1-3/4".Лесна Инсталација Сите потребни делови за инсталација треба ние сме подготвени за вас.НЕ СЕ ВКЛУЧУВААТ ВРАТАТА. 7x24 Часа Онлајн Услуга Површина : Матирано црна.Широко се користи : Инсталиран на внатрешни или надворешни врати, или со различни материјали, вклучувајќи дрво или алуминиумски врати.Користете штала вратата се повлече и исплакнете го поставите на дрво или алуминиумски врати.Таму е збир рачка на двете страни на вратата, внатре флеш повлече и надвор повлече рачка, совршен апликација за лизгачки штала вратата.Илјади ригорозни тестирање, за да бидете сигурни дека тоа може да застане за само за ништо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди