.

.

New
Здраво loyaya 10 Парчиња Зелена Престилки Рефус за Жените и Мажите, Сликарство Печење Бразилецот BBQ Уметноста Уметникот Готвење Кујна Лигавче Престилка со Џебови (10, Зе

Здраво loyaya 10 Парчиња Зелена Престилки Рефус за Жените и Мажите, Сликарство Печење Бразилецот BBQ Уметноста

DEN 948.00

Количина на стоки
Достапно

Трет пат подобрување на нашите лигавче престилка - обврзувачката е hemmed околу целата уметник престилка надолу за да половината врски, избегнување вратоврска намалувањето на исклучување, што го прави и издржливи и удобно.Престилки масовно вклучувајќи 10 парчиња зелена престилки.Lightwight и удобно.Кујната престилка покрива од градите до бедрото обезбеди голема покриеност и заштита од кујната маснотии, spills и дамки, со соодветни врски кои лесно може да се вклопи, жени, мажи, возрасни.Секој готвење престилка со 2 џебови во средината за лесно да ги држи нож, вилушка, лажица, леќата, ipad, месо термометар, скара лизга, рецепт картички, пенкало и сл.Добиете овие сликарство престилки за жени, девојки и возрасните.Одлична за готвење, ресторан, скара, бразилецот, печење, кафуле, паб, ликовна уметност, кафуле, хотел, лица, настани и многу повеќе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди