.

.

New
Медуза Лава Светилка Мулти-Боја се Менува Аквариум Ноќ Светлина со 5 Блескав Медуза Електрични Резервоарот Расположение Светлина Дом Канцеларија Соба Биро Оркест?

Медуза Лава Светилка Мулти-Боја се Менува Аквариум Ноќ Светлина со 5 Блескав Медуза Електрични Резервоарот Расположение

DEN 935.76

Количина на стоки
Достапно

Кул Менување на Лава Светилки Надградби - која е ниска потрошувачка на енергија, Само напојува со 3*АА батерии(батеријата не се вклучуваат), ИЛИ да користите USB кабел за податоци директно вклучен во USB-DC/AC напојување, на медуза ќе продолжат да пливаат.Кул Медуза Аквариум Расположение Ноќ Светлина - Мулти-бои прекинувач автоматски, така што можете лесно може да се ужива на медуза пливање или танцување, и светлосно шоу, Asifu LED медуза светилка има проектор функција, само треба да го отстранете го поклопецот на врвот на медуза светилка, со движејќи се постојано на медуза и вода проекција врз celling, создавајќи убава Тивка, мирна, смирувачки убава длабоко море амбиент, изгледа вистински аквариум.Медуза Светилка - Мулти-улога - Оваа Медуза светилка служи и како ноќно светло и кул изглед декорација, како и, исто така, се користи како Подарок за Роденден, Божиќ и други празници, за Деца семејство и пријател итн, Тоа е, исто така, идеален за деца со аутизам, посебните потреби или АДХД.Ова не е само ламба, но исто така и повеќе дружењето.Електрични Медуза Тенкови Светилка - моторот е заштитен така што можноста на медуза добивање заглавени нема да се случи, и медуза да се направи на силиконски материјал, тие, како и риба, но не треба да се хранат него, И медузи резервоарот нема да излегуваат во јавноста дека е тесна.Answer : ___________________________ Note : Дестилирана вода е потребно за медуза да функционира, бидете сигурни дека ќе го следат насоки ( кои се многу јасни) кога ќе го постави.Пакет и Услуга - полнење преку USB кабел(без адаптер) + 2 x Големи светне медуза + 3 x Мини светне медуза + лава светилка + 1x Stirring стап + прирачник за корисникот + убаво спакуван кутија.Висока безбедност перформанси, долг живот и без зрачење.Ве молиме проверете дали светилка течење пред да ги користите, доколку има било каков проблем, pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Дали сте секогаш сонував да се има аквариум но се чувствувам спремна за посветеност?Vaticas Вештачки Медуза Светилка Аквариум Светлина ви дава најдоброто од двата света - убава аквариум дисплеј со минимално одржување.Неговата симпатична дизајн и практични карактеристики го прават тоа идеален подарок за деца, женска, момчиња и девојки и за Божиќ ден, денот на Благодарноста, birthday (роденден), Нова Година и сл.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди