.

.

New
Ebros Подарок Рут Томпсон Уметност Проверете Колега Сина Змеј Perching На Бисер Стаклена Топка 5 Високо Украс Figurine Како ноќта на Вештерките или Елка или Дома Декоративни ?

Ebros Подарок Рут Томпсон Уметност Проверете Колега Сина Змеј Perching На Бисер Стаклена Топка 5 Високо Украс

DEN 2275.20

Количина на стоки
Достапно

Овој Мат Змеј На Перл Стакло Топката Украсни Figurine мерки околу 5" Високо 2.5" Длабоко и 3" Широк, тежина од околу 4 унци.Овој Мат Змеј На Перл Стакло Топката Украсни Figurine е Направен на Ладно Фрлија Polyresin, рачно насликани и полиран поединечно.Дали ви треба фантазија проп украс за вашиот елка, или на кука од вашиот mantelpiece или што и да е, овој Мат Змеј ќе нуди впечатливи бои и поттикне фантазијата на сите очи кои го гледаат тоа.Сина змеј perches врв на карпест клиф во прилог на сферични бисер стакло топката.Овој украс го прави совршен Подарок за љубителите на фантазијата, алхемијата и средновековниот период.Дали ви треба фантазија проп украс за вашиот елка, или на кука од вашиот mantelpiece или што и да е, овој Мат Змеј ќе нуди впечатливи бои и поттикне фантазијата на сите очи кои го гледаат тоа.Сина змеј perches врв на карпест клиф во прилог на сферични бисер стакло топката.Овој украс го прави совршен Подарок за љубителите на фантазијата, алхемијата и средновековниот период.Овој Мат Змеј На Перл Стакло Топката Украсни Figurine мерки околу 5" Високо 2.5" Длабоко и 3" Широк, тежина од околу 4 унци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди