.

.

New
SSV Работи WP3-RZFO4A MP3 & MP4 Плеер Додатоци

SSV Работи WP3-RZFO4A MP3 & MP4 Плеер Додатоци

DEN 1965.60

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ : Powersports Возило Дел.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 31.496 cms (L) x 66.294 cms (W) x 70.612 cms (H).Оваа SSV Работи аудио систем WP-RZO4 ќе одговара Поларис RZR 570, 800 и 900 XP 2 седиште возила.Вода, кал или нечистотија, дали со вашиот најлошите!SSV Работи Времето Доказ серија аудио системи се најпопуларните аудио решение за рамо до Рамо Возила во светот.Без радио е потребно.Нашата i Pod доковите обезбеди сите временски услови заштитено куќиште за вашиот аудио плеер и функција Bluetooth безжична поврзаност, FM радио и нашата изградена во дигитален засилувач специјално дизајниран за вашиот возила полнење систем.Инсталацијата е едноставна 2 жица 15 минута hook-up.Нека песни игра безбедни од временските сите додека го полните вашиот i Pod или i Phone.Не i Pod?Нема проблем; Работи со било MP3 или Bluetooth-от уред.Сега вашите песни ќе остане сува, дури и кога не можете да.Како и сите SSV Работи системи, куќиште е изградена на fiberglass за максимална трајност и најдобар квалитет на звукот.Сите системи вклучуваат жици, хардвер монтажа, и чекор-по-чекор инструкции. -Bluetooth -Целосно водоотпорна i Pod докинг станица -50x4 Ултра ефикасна amp наменета за UTV полни систем -Вдп шкафче со Слем Latch поликарбонат од врата На одборот рамки монтирани rubberized контроли -4 LED хипер бели купола светлина -i Pod контрола (Обемот, Патеката FWD/BCK, репродукција/Пауза и Полнење) -3.5 mm машки ПОМОШЕН текст за MP3 плеер или Преносни Сателитски Радио -FM Тјунер со позадинско осветлување приказ и надворешна антена -Надворешни аудио излез за додавање засилувач на моќност subwoofer или дополнителни звучници (Бара дел WP-HRCA).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди