.

.

New
C-Клип Circlip Внатрешни Надворешни Задржувајќи Прстен за Миење Асортиман за Полнење за Вратило Fastener Хардвер Acessories(18-Големина,300Pcs,Црна)

C-Клип Circlip Внатрешни Надворешни Задржувајќи Прстен за Миење Асортиман за Полнење за Вратило Fastener Хардвер

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

C-Клип Задржувајќи Прстен : Висок квалитет C-клип надворешни задржувајќи прстен snap внатрешни circlip прстен асортиман комплет.Материјал : се Направени од издржлив топлина третира, појачани челик со црна оксид заврши за крајната сила што не е тенка или мало и нуди заштита од штетен ' рѓа и корозија, подобрување на затегнувачка цврстина; обезбедување на добра resisitance на корозија и високи температури, има силна и трае.Примена : Circlip главно се користи за retension на лежишта, запчаници, pulleys итн.Може да се користи за да се вратило жлебот на машина, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Вкупно 300pieces, 18sizes М2 - M32 C-Клип extaining прстен.Организиран од страна на големината на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштита.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас.Спецификации : име на Производ : Внатрешни Задржување на Прстените Дизајн : В-Тип Боја : Црна Материјали : челик Количина : 300 Карактеристики : издржлив, лесен и практичен Големина : 2mm,4mm,5mm,6mm,8mm,9mm,11mm,12mm,13mm,14mm,16mm,19mm,19mm,22mm,25мм,26mm,28mm,32-милиметри Пакет Содржина : 20*2mm Кадар прстен 10*4mm Кадар прстен 15*5mm Кадар прстен 25*6mm Кадар прстен 15*8мм Кадар прстен 20*9mm Кадар прстен 15*11mm Кадар прстен 15*12mm Кадар прстен 25*13mm Кадар прстен 15*14mm Кадар прстен 20* 16mm Кадар прстен 15* 19mm Кадар прстен 25* 19mm Кадар прстен 20* 22mm Кадар прстен 15* 25мм Кадар прстен 15* 26mm Кадар прстен 10*28mm Кадар прстен 5*32-милиметри Кадар прстен Забелешка : Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме овозможи мало димензионални разлики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди