.

.

New
Convatec 175798 Activelife Конвексни 1 Парче Urostomy Торбичка-5/Кутија

Convatec 175798 Activelife Конвексни 1 Парче Urostomy Торбичка-5/Кутија

DEN 833.76

Количина на стоки
Достапно

Лесен, флексибилни, еден-парче систем, Active Life е комбинација на кожата бариера и торбичка во еден едноставен, лесно да управуваат со системот.Конвексни бариера е добро за луѓето со вдлабнати или стан stoma.Допрете го на дното овозможува лесно одвод на урина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди