.

.

New
SEVENPICKS Универзална Водоотпорен Случај Телефон Сува Торба Торбичка IPX8 Водоотпорен за iPhoneX/8/8plus/7/7plus/6S/6, SamsungS9/S8/Note8 Google HTC, LG, Sony до 6.0(Црна+Вајт)

SEVENPICKS Универзална Водоотпорен Случај Телефон Сува Торба Торбичка IPX8 Водоотпорен за iPhoneX/8/8plus/7/7plus/6S/6,

DEN 2311.20

Количина на стоки
Достапно

IPX8 Водоотпорен 100ft, Универзална Водоотпорен Сушење Перниче за паметните телефони до 6.0 инчи (Некои голем екран, телефоните треба да биде отстранет); Кредитна Картичка Паричникот Пари Водоотпорен Сува Торба за спортови на вода, плажа, сурфање, пливање , Пловењето, Kayaking, Нуркањето со преносни вратот рака.Квалитетни тест : водоотпорен заштита на длабочина до 100 метри.Го користите вашиот телефон во секое време, насекаде IPX8 водоотпорен телефон случај обезбедува целосна заштита за вашиот мобилен телефон, двострано транспарентен прозорец овозможува целосен екран на допир функција, што ќе ви овозможи да се земе слики или видео записи под морето.Се забавуваат без разлика Дали сте нуркање, kayaking или скијање, овој водоотпорен случај ќе обезбеди интимните заштита за вашиот телефон.Не грижете се за ставање на вашиот телефон во снег или на вода, само уживам во тоа.Snap-и-заклучување механизам за леснотијата на користење, овој водоотпорен случај карактеристики на snap-одговара и заклучување печат систем, и безбеден, брз-lock систем обезбедува одлична отпорност на вода, безбедност и сигурност.IPX8 оценет водоотпорен, отпорен на вода до 100 метри, идеални за чување на мобилните телефони безбедно и сува Компатибилен со повеќето паметни телефони (до 6.0 инчи) како што се i Phone X, 8, 8 P, 7, 7 P, 6, 6s, 6plus, Samsung Галакси S9/S8/S7/S6/S5/, Note8/7/6/ 5/4 /3/2/6/5/4/3, Sony, HTC, Windows Phone, Google, Nokia Lumia, итн.Нашите водоотпорен перница не само што се заштити вашите скапоцени мобилен телефон од вода, песок, прашина и снег, но, исто така, ги вашите пари, кредитни картички, лични карти, пасоши и други лични предмети сува.answer : ___________________________ note : 1.Ве молиме да се држат настрана од било какви остри предмети. 2. IPhone не може да се отклучи помош на допир ID, но може да се разбуди телефонот преку копчето или употреба на "разбуди се" функција : Settings -> Display & Brightness -> Разбудам -> On 3. Кога ќе го купите производот, вршат безбедносни тестови пред да го користите овој производ.Прво, ослободување snap копче по положувањето на безбедноста тест.Следната, нежно ја отворите кутијата.Трето, нежно се стави на вашиот паметен телефон.Четврто, за успешно затворање на продажбата, бидете сигурни да го притиснете копчето на врвот на внатрешната продажбата на случајот во целост.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди