.

.

New
Бисер Tassel Коса Стап Nunchaku Hairpin Бисер Tassel Двоен Синџир Коса Вилушка Ретро Hanfu Коса Стапови Исклучителна Коса Додатоци(Ј)

Бисер Tassel Коса Стап Nunchaku Hairpin Бисер Tassel Двоен Синџир Коса Вилушка Ретро Hanfu Коса Стапови Исклучителна

DEN 97.44

Количина на стоки
Достапно

Предмет Тип : Бисер Tassel Коса Стап.Материјал : Алуминиумски, Бисер.Стил : Класика.Применливи Сцена : Свадбена Церемонија,Ангажирање,Причинска.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР од Hairpin.Пол : Women Fine или Мода : Fashion Item Тип : Бисер Tassel Коса Stick Material : Легури, Pearl Color : Golden Season : Пролет Лето Есен Winter Applicable Сцена : Свадбена Церемонија,Ангажирање,Причинска Стил : Classic Package : 1 КОМПЈУТЕР од Hairpin Size : Hairpin Должина : 15cm Tassel Должина : 15cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди