.

.

New
ELESOL Квартал Zip Pullover Жените Долг Ракав Работи Јакна Палецот Дупка Тренингот Јога Кошули XS-XXL

ELESOL Квартал Zip Pullover Жените Долг Ракав Работи Јакна Палецот Дупка Тренингот Јога Кошули XS-XXL

DEN 1269.60

Количина на стоки
Достапно

Хедер,Полиестер,Spandex.Патент затворање. 【Материјал】95% Полиестер, 5% Spandex, еластичен и дише ткаенина помага да се задржи кул и сува. 【Функција】На тренингот врвот избрана долг ракав, палец дупки, половина-zip, се потсмеваат turtleneck јака, сува fit, pullover кошули за жените. 【Стил】Меко и удобно се вклопуваат : двонасочна flex водат дизајн за олеснување на движењето, Рамни шевовите за да се минимизира chafing, Тоа е совршен кога ви треба само малку топлина.Rapidry wicking ткаенина помага исчезне влага. 【Повод】На sweatshirt може да одговара со leggings, шорцеви, здолништа, или дури и фармерки, кој ви даде спорт или секојдневен изглед.Убав опција за внатрешна и надворешна активности : Јога, фитнес, трчање, пешачење, одење, качување, или други вежби за обука. 【Известување】1, ГОЛЕМИНА РАБОТИ МАЛИ, изберете Една Големина Поголема отколку што обично се носат ако сакате лабави. 2, Како и различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Брзо-за сушење ткаенини и влага управување со технологија ви помогне да бидете кул и суви;мека ткаенина карактеристики Брза Сува Технологија која фитили пот далеку од вашиот кожата на ткаенини површината каде што брзо evaporates; Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Брзо-за сушење ткаенини и влага управување со технологија ви помогне да бидете кул и суви;мека ткаенина карактеристики Брза Сува Технологија која фитили пот далеку од вашиот кожата на ткаенини површината каде што брзо evaporates; Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Голема маици за секој повод : Голф, Кампување, Скијање, Зимски спортови, Hangouts, Шопинг, Датуми, Работа во канцеларија, Партиски, или какви било други спортски настани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди