.

.

New
Бебе Ќебе - Blimps и Biplanes со Светло Сина Minky Dot

Бебе Ќебе - Blimps и Biplanes со Светло Сина Minky Dot

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

ЗОШТО ДА СЕ ОДБЕРЕ ОВАА БЕБЕ ЌЕБЕ?За разлика од другите minky ќебиња, ова е подобар квалитет, доаѓа со 1 година гаранција, неверојатно мека, разновиден, убаво дизајниран, мие добро и потрајни.МЕКА но, ако е можно, да се откажам да се исуши.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди