.

.

New
100pcs C-Клип Подлошки Задржувајќи Прстен М8-M18 Асортиман Комплет Внатрешни Надворешни Потпорни Circlips

100pcs C-Клип Подлошки Задржувајќи Прстен М8-M18 Асортиман Комплет Внатрешни Надворешни Потпорни Circlips

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно

Примена : : circlip е главно се користи за задржување на лежишта, запчаници, pulleys, итн.Може да се користи за машина за вратило каналите, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Два основни типови на внатрешни и надворешни може да се вклопат во понесе или преку бунари.Материјал : Направен од Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик нуди заштита од штетен ' рѓа и корозија, подобрување на затегнувачка цврстина; обезбедува добра отпорност на корозија и високи температури, останува силна и тешко.Постојат вкупно 10 различни големини на circlips дека може да се користи за различни цели и проекти.Овој сет содржи 100 парчиња circlips па вие не мора да се грижите за работи надвор од circlips за подолго време.Спецификација : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Количина : 100 Pcs См : 8мм,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,18mm Пакет се вклучени : 10pcs-М8 C-клип Circlip 10pcs-М9 C-клип Circlip 10pcs-M10 C-клип Circlip 10pcs-M11 C-клип Circlip 10pcs-М12 C-клип Circlip 10pcs-М13 C-клип Circlip 10pcs-M14 C-клип Circlip 10pcs-M15 C-клип Circlip 10pcs-М16. C-клип Circlip 10pcs-M18 C-клип Circlip Забелешка : Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме овозможи мало димензионални разлики.

Карактеристики на понудата

Material:
304 stainless steel
Color:
silver
Quantity:
100Pcs
Size:
8mm,9mm,10mm,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,18mm
Package included:
10pcs-M8  C-clip Circlip :
10pcs-M9 C-clip Circlip :
10pcs-M10 C-clip Circlip :
10pcs-M11 C-clip Circlip :
10pcs-M12 C-clip Circlip :
10pcs-M13 C-clip Circlip :
10pcs-M14 C-clip Circlip :
10pcs-M15 C-clip Circlip :
10pcs-M16 C-clip Circlip :
10pcs-M18 C-clip Circlip :
Note:
Due to different lighting and screen settings, the color of the project may be slightly different from the picture. :
Due to different manual measurements, please allow slight dimensional differences. :
  :
Неодамнешно

Слични понуди