.

.

New
10pcs 450.524.5 Пластични Собираат Облека Закачалки со Кука Беж 120

10pcs 450.524.5 Пластични Собираат Облека Закачалки со Кука Беж 120

DEN 1164.00

Количина на стоки
Достапно

1. Материјал : ABS 0.7 мм Најлон Villi Челик. 2. Боја : Беж со Кука : Yes. 3. Димензии : (17.71 x 0.2 х 9.65)" / (45 x 0.5 x 24.5)cm (L x W x H). 4. Тежина : 21.87 мл / 620 g Тежина Капацитет : 22 кг / 10 кг. 5. Количина : 10 Pcs.Вовед : Ако сте lookking за збир на висок квалитет на облека закачалки, а потоа ќе најдете дека тука е вистинското место ќе дојде.Добро, ние нудиме широк спектар на облека закачалки за да изберете од.Тие доаѓаат со исклучителен дизајн и елегантен изглед.Овие облека закачалки се апсолутно совршен дизајн оди добро со широк спектар на облека.Тие се изработени од високо квалитетен материјал, кој го направи тоа лесно да се носат и користат.Тоа е голема за да се олесни виси на палто, јакна, џемпер, кошула и така натаму.Зошто да не добие една?Пакетот Вклучува : 10 x Облека Закачалки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди