.

.

New
PetRageous 17021 Св. Barts Нерѓосувачки Челик Не се Лизга машина за миење Садови Безбедно Куче Сад 3.25-Купот 6.75-Инчен Дијаметар 2.25-Инчен Високи за Средни и Големи Кучиња и Мачк?

PetRageous 17021 Св. Barts Нерѓосувачки Челик Не се Лизга машина за миење Садови Безбедно Куче Сад 3.25-Купот

DEN 2157.60

Количина на стоки
Достапно

Не се лизга од нерѓосувачки челик сад.Машина за миење садови-безбедно за лесно чистење.Термопластични Elastomers (TPE) Гума Дното.Идеален за средни и големи кучиња.Може да се користи за храна или вода. 6.75 инчен дијаметар x 2.25 инчен високи. 3.25 првенство капацитет.Св Barts не-пропадна нерѓосувачки челик куче сад во црвено/бело polka точки Ова куче сад 3 25-купот капацитет и мерки 6 75-инч во дијаметар и е 2 25-инчен висок Ова куче сад е совршен микс на функцијата и стил на Ова куче сад нуди лесен и трајни својства од нерѓосувачки челик и модерен дизајн на надворешноста полипропилен школка Ова куче сад има не-лизга TPE дното и е дизајниран за да се спречи сад од лизгање или гребење Ова куче сад држи до 28 унци совршен за средни и големи кучиња и мачки од сите големини Ова куче сад е машина за миење садови-безбедно за лесно чистење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди