.

.

New
Професионална Одделение Трајни 1Pk крупните XXL Мажи/Жени Престилки за Готвење СКАРА Работа

Професионална Одделение Трајни 1Pk крупните XXL Мажи/Жени Престилки за Готвење СКАРА Работа

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Поли Памук Издржливи Ткаенини ( 1 Пакет ).ИЗДРЖЛИВИ s 5 Џеб Прилагодливи Престилка може да се користи било каде за работа на работилницата, готвење, служат, изработката, градинарство или прави било кој друг ден на ден задача без вашата облека да биде нејасна.На оваа високо-квалитетни престилка со повеќе џебови се презентира со повеќето пријатно и сместување на работно искуство, додека за заштита на вашата облека и телото.Нашите Престилки се направени со користење со Памук збогати Ткаенина за заштита на вашата облека од нафта spills и нечистотија.Сите рабови се професионално hemmed, што престилка исклучително издржлив.Одлична крои и рабови се добро направени за да ги исполни стандардите за квалитет.Ова фундаментално дело престилка ви помага да работат, готви, служи, се мијат, боја или не било други без да се биде под стрес за вашата облека да биде нејасна.Професионалци Barbers : Barbers, Beauticians, Салон.Уметност и Занаети : Сликари, Столари, Уметници, Градинарството.Чистење : Dishwashers, Автомобил Подлошки, Работилница Работници.Готвење и Послужување : Сервери , Бар Тендери, Готвачи, Декоратерите, Келнер, Келнерка, Ресторан на Персоналот .Работилници : Многу корисен за работата во работилницата и да се носат алатки со Мулти Џебови со бар капи бод.Многу повеќе се користи : Ова повеќе џеб трајни престилка е многу корисно за било кој тип на работа да се заштити вашата облека од нафтени дамки, нечистотии, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди