.

.

New
20 Хром 12x1.5 Рамни Маг седиште Повлечи Ореви w/за Миење Хексадецимален 13/16

20 Хром 12x1.5 Рамни Маг седиште Повлечи Ореви w/за Миење Хексадецимален 13/16

DEN 782.40

Количина на стоки
Достапно

Произведено во сад.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тројно хром позлата со етерични слој на бакар, никел и хром да се обезбеди извонредна сила, убавина, и отпорност на корозија.Произведени со студената фалсификувани и топлина третираат челик за сигурен сила и издржливост.Quantity Set на 20 Маг Стил Повлечи Ореви w/за Миење.СПЕЦИФИКАЦИИ : 12-1.5 темата - Затворени Крајот Маг Стил Повлечи Ореви - Рамни Маг Седиштето 13/16 во.Хексадецимален - 1.5 во.долго - 1.18 во.широк.ОДГОВАРА : Возила со тркала studs бараат 12x1.5 тема и тркала кои се рамна маг седиште со 13/16 во.Хексадецимален.Тројно хром позлата со етерични слој на бакар, никел и хром да се обезбеди извонредна сила, убавина, и отпорност на корозија.Произведени со студената фалсификувани и топлина третираат челик за сигурен сила и издржливост.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди