.

.

New
Canon PFI-706MBK 6680B001AA IPF8300 IPF8400 IPF8410 iPF9400 Мастило Кертриџ (Мат Црна) во Мало Пакување

Canon PFI-706MBK 6680B001AA IPF8300 IPF8400 IPF8410 iPF9400 Мастило Кертриџ (Мат Црна) во Мало Пакување

DEN 7056.00

Количина на стоки
Достапно

Технологија на печатење : Ink-jet.Печатење Боја : Мат црна ( пигментирани ).Капацитет : 700 мл.Овие касети се направени главно од пластика, материјал за изработка на локални рециклирање и на локално обновување на енергијата е можно.Кога локалните рециклирање е да се искористи, влијанијата врз животната средина поврзани со транспортот на касети да се намали.За поддршка на локалните рециклирање и обновување на енергијата, Канон има врежани пластична смола код на секоја кертриџ.Canon со голем формат, мастило касети се безбедни за локалните рециклирање и на локално обновување на енергијата објекти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди