.

.

New
Хамилтон 202903 Замена на Игли, Varian (Пакување од 6)

Хамилтон 202903 Замена на Игли, Varian (Пакување од 6)

DEN 4404.96

Количина на стоки
Достапно

26s мерач игла со RN стил центар. 2" игла должина.Точка стил 5. Пакет од пет.На Хамилтон 202903 е 26s мерач игла со RN стил хаб и 2" игла должина.Тоа има голем број 5 точка стил.Пакетот содржи пет игли.Хамилтон Компанија произведува течност ракување, процесот analytics, роботика, и автоматски складирање на производи за живот науки и биотехнологијата индустрии.Компанијата, основана во 1953 година, е со седиште во Рено, NV.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди