.

.

New
Машинско Проширување Приклучок, Свртување-Tite, 3-3/4In

Машинско Проширување Приклучок, Свртување-Tite, 3-3/4In

DEN 936.00

Количина на стоки
Достапно

'Механички Проширување Приклучокот, Т-Рачка, Номинална Големина 3-3/4 In., Мин.Кол. 3.69, Макс.Дијаметар 4.133, Макс.Назад Притисок 5, Макс.Назад Притисок 5, Материјал на Градба Месинг, Цинк Позлатен Челик, Гума, Neoprene, За Употреба Во Низок Притисок печат во Кружен Отвор'.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди