.

.

New
E-Клип Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен за Миење Асортиман за Полнење за Вратило Fastener Хардверски Додатоци(13-Големина,400 Компјутери,Црна)

E-Клип Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен за Миење Асортиман за Полнење за Вратило Fastener Хардверски Додатоци(13-Големина,400

DEN 1356.00

Количина на стоки
Достапно

E-Клип Надворешни Задржувајќи Прстен : Висок квалитет на E-клип надворешни задржувајќи прстен snap внатрешни circlip прстен асортиман комплет.Материјал : се Направени од издржлив топлина третира, појачани челик со црна оксид заврши за крајната сила што не е тенка или мало и нуди заштита од штетен ' рѓа и корозија, подобрување на затегнувачка цврстина; обезбедување на добра resisitance на корозија и високи температури, има силна и трае.Примена : Надворешни circlip главно се користи за retension на лежишта, запчаници, pulleys итн.Може да се користи за да се вратило жлебот на машина, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Вкупно 400pieces, 13sizes М1.5 - M15 E-клип extaining прстен.Организиран од страна на големината на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштита.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас.Спецификации : име на Производ : e-клип Дизајн : E-Тип Боја : Црна Материјали : Челик Карактеристики : издржлив, лесен и практичен Големина : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, m, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 12mm, 15mm.Пакет Содржина : 50 x 1.5 mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 50 x 2mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 50 x 2,5 mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 50 x m Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 30 x 4mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 30 x 5mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 30 x 6mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 20 x 7mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 20 x 8мм Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 20 x 9mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 20 x 10мм Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 20 x 12mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен 10 x 15mm Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен Забелешка : Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме овозможи мало димензионални разлики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди