.

.

New
Метален Печат Тропски Остава Табела Салфети - 16pc

Метален Печат Тропски Остава Табела Салфети - 16pc

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : 16 x Топол Печат Beverange Салфетки.Хартиените салфети функција зелена и металик златна палма лист модел со злато точки детали.Го постави во секој од гостите седиште или магацинот сет на бафет табела.Дизајнот е отпечатен во високо-квалитетни ткиво хартија.Направи маси сјај на вашиот островот,-тематските страна со поставување на нив со Метален Печат Тропски Остава Табела Салфетки!Имајте магацинот на овие дланка лист салфетки за маса за да се исчисти неуредна spills.Комплетен прибор за на маса за вашиот тропски партија со овие салфети!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди