.

.

New
DENGZH Лав Вратата Knocker,Декоративни Метален Хардвер Пред Вратата Knocker (Боја : A)

DENGZH Лав Вратата Knocker,Декоративни Метален Хардвер Пред Вратата Knocker (Боја : A)

DEN 727.68

Количина на стоки
Достапно

Материјал:цинк Легура.Монтажа Хардвер Вклучени.Дупка растојание : 6cm дупка до дупка.Вратата knockers кои го прават одличен прв впечаток.Набавка на вашиот вратата knockers денес тука.Ништо нејасно или проблем,Едноставно не се двоумете да не контактирате.Ние сме сигурни дека можете да добиете совршени решенија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди