.

.

New
TIANLYLIN 23pcs TIG Заварување Факел Електрични Лачно Заварување Collet Гас Леќа #10 Стаклена Чаша за Полнење За СП WP-17/18/26

TIANLYLIN 23pcs TIG Заварување Факел Електрични Лачно Заварување Collet Гас Леќа 10 Стаклена Чаша за Полнење

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

23pcs TIG Факел Додатоци (потрошен материјал).за WP-17 WP-18 WP-26 TIG Заварување Факел.Пакет Се Вклучени : 1x 17 GL040 Collets Тело Stubby Гас Леќа 1.0 mm 040" 1x 17 GL116 Collets Тело Stubby Гас Леќа 1.6 mm 1/16" 1x 17 GL332 Collets Тело Stubby Гас Леќа 2.4 mm 3/32" 1x 17 GL18 Collets Тело Stubby Гас Леќа 3.2 mm 1/8" 1x 10 N22 S Stubby Collet 1.0 mm .040" 1x 10 N23 S Stubby Collet 1.6 mm 1/16" 1x 10 N24 S Stubby Collet 2.4 mm 3/32" 1x 10 N25 S Stubby Collet 3.2 mm 1/8" 2x Гас Леќа Изолатор 4x Стаклена Чаша 15×2.5×25mm 6x Температура Отпорни O-прстени 9mm×2.65 1 x 57 Y04 Краток Назад Првенство за Tig Заварување Факел 1 x 57 Y03 Медиум Назад Првенство за Tig Заварување Факел 1 x 57 Y02 Долго Назад Првенство за Tig Заварување Факел ? .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди